Гранітні слеби


Гранітні слебиУ металургії та будівництві є величезний список різних термінів, про які люди мало чули. Наприклад, гранітні слеби (частіше сляби) представляють собою великі плити-заготівлі з натурального каменю для подальшої обробки та отримання кінцевого гранітного вироби. Придбати плити ви можете вже сьогодні за доступною ціною безпосередньо у виробника - компанії Sunrise.

Гірські натуральні породи добуваються з кар'єрів у вигляді великих кам'яних блоків. Їх первісний вигляд не всім приємний, проте після видобутку вони відправляються на завод. Там вони обробляються, розпилюються, шліфуються і перетворюються в слеби.

Іншими словами гранітні слеби - це напівфабрикати, які служать для появи на світло різних виробів з граніту. Виходячи з потреб та побажання клієнта, наші майстри підберуть відповідний вид граніту для конкретного замовлення. Слеби підходять для виробництва таких виробів:

 • нестандартних великих плит для обробки підлоги;

 • внутрішніх ступенів в місцях інтенсивного руху людей: метро, ​​торгові центри, офіси;

 • підвіконь, перил;

 • стільниць;

 • камінних полиць.

 

Величезним попитом користуються гранітні слеби для виготовлення кухонних стільниць. Ми підберемо для вас відповідний колір гранітної плити для завершення дизайну кухні.

Купити гранітні слеби

Купити гранітні слебиЧим більше первинний кам'яний блок, тим більше з нього вийде гранітний слеб. Купити гранітні слеби можна різних габаритів.

Вироби середніх розмірів досягають довжини до 3 м, висоти до 120 см і товщини - 20-30 мм. Але для виробництва складних виробів підбираються слеби товщиною до 150 мм. Пам'ятайте, що конструкції з граніту по периметру мають нерівні краї. І в параметрах вироби завжди вказується габарити корисної площі, а не розміри в цілому.

У каталозі нашої компанії ви можете купити гранітні слеби, які проходять один або кілька видів обробок, а саме:

 • термічну - плита отримує антиковзні характеристики;

 • полірування - завдяки такій обробці видно всю красу малюнка;

 • бучардірованіе - використовуються молотки;

 • шліфування - на спеціальному верстаті;

 • фрезерування - додання поверхні 3d-ефекту;

 • лощіння - повна відсутність блиску, що додає практичності виробу;

 • пиляння - з'являється шорстка поверхня з механічним зображенням;

 • антик - надання виду «під старовину».

 

На відміну від облицювальних плит, слеб завжди більше за розміром і вагою, а в інших характеристиках - це два схожих матеріалу. З огляду на цей факт, слеби вимагають особливого підходу в транспортуванні.

Гранітні слеби: ціна

Гранітні слеби: цінаСлеби з граніту прийнято вважати не тільки звичайної заготівлею, але і найбільш великим облицювальною і безшовним матеріалом. Його доцільно застосовувати на великих площах. Так ви отримаєте гарне, безперервне і природне зображення, на відміну від плит, де малюнок спотворюється за рахунок швів.

Гранітні слеби, ціна на які здивує вас в нашому каталозі, ідеально підходять для облаштування кухонної стільниці, камінної полиці або широкого підвіконня всередині приміщення.

Єдиним недоліком гранітних слебів є їх вартість, яка виправдана за рахунок тривалого терміну служби виробу. Наприклад, обробка слебів ступенів, обійдеться вам трохи дорожче, ніж застосування облицювальної плити. Але якщо ви цінуєте цілісність і унікальність, тоді віддавайте перевагу установці гранітних слебів на об'єкт.

На гранітні слеби ціна залежить від виду каменю, товщини, габаритів. За всіма питаннями ви можете сміливо звертатися до кваліфікованих менеджерів компанії Sunrise. Вам розкажуть про всі особливості продукції, і підберуть найбільш оптимальний розмір заготовки для майбутнього виробу.